facebook logo

Dajemy zdrowie i dobre wspomnienia

Czas wolny

 

Dla pełnego odpoczynku przydają się nie tylko leczenie i klimat górskiego uzdrowiska, ale również rozrywki. Oczywiście, dla każdego oznaczać to może co innego. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka propozycji spędzania wolnego czasu w Lwigrodzie, w Krynicy i w jej okolicach.  

Dla gości z turnusów sanatoryjnych i rehabilitacyjnych oferujemy bezpłatną wycieczkę po Krynicy. Goście korzystający z naszych turnusów rehabilitacyjnych mogą liczyć na realizację programu turnusu w którym znajduje się organizacja biesiady góralskiej z poczęstunkiem oraz wycieczki autokarowej po okolicy. Ponadto współpracujące z nami od lat biura turystyczne Jaworzyna i PTTK oferują wiele niedrogich i interesujących wycieczek autokarowych (szczegóły na stronach wycieczki Jaworzyna i wycieczki PTTK)

Szczegółowe informacje o atrakcjach miasta i okolic dostępne są na stronach Urzędu Miasta w Krynicy, w zakładce kalendarium imprez, oraz Krynickiej Organizacji Turystycznej. Na stronie KOT mogą też Państwo znaleźć aktualny kalendarz imprez w Krynicy i okolicach (kalendarz imprez).

Rzeźby Wejście do obiektu Balkony Widok z balkonów