facebook logo

Dajemy zdrowie i dobre wspomnienia

Zasady przydziału pokoi.

 

  • Pokoje dla pacjentów zarezerwowane są zgodnie z kontraktem zawartym z NFZ. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, jednak istnieje możliwość zgłoszenia swojej prośby dotyczącej zakwaterowania – zostanie ona wpisana na listę oczekujących. W pierwszej kolejności będą rozpatrywane prośby na podstawie wskazań medycznych. Zgłoszenia można dokonać pod numerem telefonu 018 472 58 05. Dla utrzymania porządku i zapewnienia jak najszybszej obsługi w dniu przyjazdu, pokoje przydzielane są na dzień przed rozpoczęciem turnusu.
  • Osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny dla przydzielenia dostosowanego do ich potrzeb zakwaterowania.
  • Zakwaterowania z osobą towarzyszącą bez skierowania z NFZ możliwe jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 018 472 58 05
  • Małżeństwa, które otrzymały skierowania w różnych rodzajach leczenia uzdrowiskowego powinny potwierdzić swój przyjazd do sanatorium – w celu sprawdzenia możliwości zakwaterowania w jednym pokoju – pod numerem telefonu 018 472 58 05.
  • Małżeństwa, które posiadają różne nazwiska, a nie zgłoszą tego przed przyjazdem w dziale marketingu kierowane będą na oddzielne miejsca w pokojach wieloosobowych.
  • W związku z kierowaniem przez NFZ na pobyty sanatoryjne dużej ilości małżeństw informujemy, że pacjenci kierowani na pobyty sanatoryjne mają zapewnione – zgodnie z kontraktem z NFZ – miejsca w pokojach hotelowych, a nie samodzielne pokoje. W przypadku braku miejsc w pokojach dwuosobowych, małżeństwa, które takich miejsc nie otrzymały z powodu ograniczonej ich ilości, będą kierowane oddzielnie na miejsca w pokojach wieloosobowych (odpowiednio męskich i damskich) według wskazań pracownika sanatorium. Takie sytuacje rozdziału małżeństw są bardzo rzadkie, ale nie jesteśmy w stanie ich zupełnie wykluczyć.

Drugiego lub trzeciego dnia pobytu organizowane jest spotkanie informacyjne, podczas którego omawiane są zasady pobytu w ośrodku, oferta dodatkowa, możliwości spędzania wolnego czasu, itp. Podczas spotkania chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.

Rzeźby Wejście do obiektu Balkony Widok z balkonów