facebook logo

Dajemy zdrowie i dobre wspomnienia

Aktualności


SUBWENCJA PFR


Informujemy, że spółka OSW Lwigród Sp. z o.o. uzyskała Subwencję Finansową, w ramach Programu Tarczy Finansowej, której udzielił Polski Fundusz Rozwoju S.A.KOMUNIKAT DLA UCZESTNIKÓW TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH

Z DNIA 15.07.2020

 

Szanowni Państwo!!

W związku z niespadającą ilością zakażeń koronawirusem, w trosce o zdrowie Państwa

i personelu zarządzeniem Prezesa Zarządu z dnia 15.07.2020,

wprowadza się obowiązkowe badanie na obecność COVID-19.

Szybki test przesiewowy wykonany zostanie przy wejściu do budynku.

Czas oczekiwania na wynik 10 minut. Koszt testu wyniesie 50 zł.

 


KOMUNIKAT DLA OSÓB, KTÓRE OTRZYMAŁY SKIEROWANIE NA  

 

LECZENIE UZDROWISKOWE PO DNIU 16.06.2020

 

 

Szanowni Państwo,

 

Na podstawie §10 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29.05.20202 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii uprzejmie informuję, iż Państwa leczenie w Sanatorium uzdrowiskowym może się odbyć w przypadku uzyskania ujemnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2, z materiału pobranego w terminie nie wcześniejszym niż 6 dni przed rozpoczęciem leczenia.

 

Bezwzględnym warunkiem wykonania testu jest wcześniejszy kontakt z Sanatorium i poinformowanie o aktualnym numerze telefonu!!!

 

Sanatorium poinformuje o wyniku testu diagnostycznego co jest podstawą do rozpoczęcia leczenia uzdrowiskowego nie później niż na 48 godzin przed planowanym rozpoczęciem leczenia.

 

Kontakt: 018 472 5800 lub 018 472 5805 e-mail: recepcja@lwigrod.pl

                                                                                                       Z poważaniem

                                                                                                          Dyrektor OSW Lwigród


KOMUNIKAT DLA UCZESTNIKÓW TYRNUSÓW REHABILITACYJNYCH

 22.06.2020

SZANOWNI PAŃSTWO UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ W BIEŻĄCEJ SYTUACJI EPIDEMICZNEJ DO ODWOŁANIA NIE BĘDĄ ORGANIZOWANE WYCIECZKI GRUPOWE.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

 

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW TURNUSU W RAMACH REKOMPENSATY OTRZYMA DODATKOWE WEJŚCIÓWKI NA STREFĘ BASENOWĄ.

KOMUNIKAT DLA OSÓB, KTÓRE PRZERWAŁY SWOJE


LECZENIE UZDROWISKOWE PO DNIU 15.03.2020

 

Szanowni Państwo,

 

na podstawie §10 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29.05.2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii uprzejmie informuję, iż Państwa leczenie w Sanatorium uzdrowiskowym zostało przerwane po 15 marca 2020. Zgodnie z przepisami rozporządzenia przysługuje Państwu możliwość kontynuacji leczenia w terminie od 16 czerwca 2020 jednak nie później niż do 30 września 2020. Kontynuacja leczenia następuje na dotychczasowych warunkach realizacji świadczenia, przy uwzględnieniu liczby dni wykorzystanych przed przerwaniem jego realizacji. Warunkiem kontynuacji leczenia w Sanatorium uzdrowiskowym jest wykonanie i uzyskanie negatywnego wyniku testu na SARS-CoV-2 w terminie nie wcześniejszym niż 6 dni przed terminem kontynuacji leczenia uzdrowiskowego. Zlecenie badania wystawiane jest po wcześniejszym kontakcie przez lekarzy – pracowników naszego Sanatorium. W przypadku uzyskania negatywnego wyniku przeprowadzonego testu będą Państwo o tym poinformowani nie później niż 48 godzin przed planowanym terminem kontynuacji leczenia.

            Mając na uwadze powyższe zwracamy się do Państwa z wstępnym zapytaniem czy będą Państwo zainteresowani podjęciem kontynuacji leczenia w naszym Sanatorium. Prosimy o precyzyjną odpowiedź TAK / NIE. Informacja ta jest dla nas niezbędna, w celu dopasowania naszego potencjału do ewentualnego zapotrzebowania. W przypadku wyrażenia chęci podjęcia kontynuacji leczenia prosimy o przesłanie numerów telefonów poszczególnych osób chcących kontynuować leczenie. Informację należy zgłosić na e-mail: recepcja@lwigrod.pl lub telefonicznie pod numerem 18 472 58 00 lub 18 472 58 05

 

                                                                                                          Z poważaniem

                                                                                                          Dyrektor OSW LwigródMiło nam poinformować, że z powodzeniem aplikowaliśmy o wsparcie na ratowanie miejsc pracy w ramach

projektu grantowego

"MAŁOPLSKA TARCZA ANTYKRYZYSOWA - PAKIET PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ"

RPO WM na lata 2014 -2020, 3 oś Priorytetowa Przedsiębiorcza Małopolska

Działanie 3.4 "Rozwój i konkurencyjność małopolskich MŚP"

Poddziałanie 3.4.6 "Bony rekompensacyjne"

 


 


Komunikat z 21.02.2019

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż od dnia 21.02.2019 przekazujemy do Państwa dyspozycji nowoczesny zakład przyrodoleczniczy wraz z basenem rehabilitacyjnym. Do dyspozycji gości oddajemy nowoczesne saunarium a w nim: sauna fińska, sauna aromatyczna, sauna na podczerwień, łaźnia fińska, natryski wrażeń oraz ścieżka Kneippa.

Serdecznie zapraszamy 

 

 

 

Rzeźby Wejście do obiektu Balkony Widok z balkonów