facebook logo

Dajemy zdrowie i dobre wspomnienia

Dla zmotoryzowanych.

Warto zaznaczyć, że ustawienie nawigacji samochodowej na samą Krynicę-Zdrój bez zaplanowania trasy dojazdu może nas poprowadzić drogą bardzo malowniczą, ale miejscami wąską lub stromą – co ma istotne znaczenie szczególnie w zimie. Krynica to miejscowość podgórska, a najkrótsza trasa nie zawsze jest najszybsza. Najwygodniejsza trasa dojazdu wiedzie od Krakowa do Brzeska i od Brzeska drogą krajową nr 75 przez Nowy Sącz. Alternatywna i często szybsza droga to „Zakopianka” (trasa E77) – z której należy zjechać na Mszanę Dolną, a potem pojechać dalej przez Limanową i Nowy Sącz do Krynicy.

Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc postojowych. Brak jest możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsca. Miejsce postojowe jest płatne, niestrzeżone. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez innych użytkowników. Trzy miejsca są wydzielone dla osób niepełnosprawnych, przy czym opłata jest taka sama dla wszystkich.

Osoby korzystające z miejsca postojowego prosimy o podanie – o ile wyrażą na to zgodę – numeru telefonu kontaktowego. Jest to przydatne w razie konieczności przestawienia pojazdu lub jego uszkodzenia przez innego użytkownika parkingu.

Rzeźby Wejście do obiektu Balkony Widok z balkonów