facebook logo

Dajemy zdrowie i dobre wspomnienia

Dojazd do Lwigrodu.

Do Krynicy można znaleźć dogodne połączenia autobusowe i kolejowe z większymi miastami w Polsce, takimi jak: Białystok, Dębica, Koszalin, Lublin, Łódź, Kielce, Kraków, Katowice, Piła, Piotrków, Poznań, Radom, Rzeszów, Warszawa, Tarnów. Szczegółowa informacja ogólnopolska PKP i PKS – tel. 703 402 802.Jadąc autobusem najlepiej jest wysiąść na przystanku "Krynica-Zdrój Hawana" – ok. 300 metrów od Lwigrodu. Należy pamiętać, że na stacji PKP w Krynicy-Zdroju nie ma kasy biletowej – należy kupić bilet powrotny albo za dopłatą u konduktora.

Nasz ośrodek znajduje się bardzo blisko centrum miasta, oraz w odległości około 2000 m od dworca PKP i PKS patrz mapka. Z dworca można do nas dojechać komunikacją prywatną (busy bez numerów w kierunku na Nowy Sącz, Słotwiny, ul. Stara Droga). Cena biletu normalnego (według stanu na luty 2018 roku to 2,5 PLN. Należy wysiąść na przystanku Krynica-Zdrój-Hawana. Lwigród znajduje się przy Parku Nitribitta i jest na nim duży, widoczny z daleka napis z nazwą ośrodka.

Przy dworcu PKP i PKS jest postój taksówek. Koszt dojazdu do ośrodka to około 20 PLN w dni powszednie i w święta (stawki są takie same). Telefon do RADIO TAXI: 18 471 20-76, 18 471 20 66.

Niektórzy kuracjusze szukają możliwości zabrania się samochodem razem z innymi jadącymi w tym samym terminie do Krynicy, w zamian za dopłatę do paliwa. Takiej możliwości można poszukać na własną rękę w internecie np. na forum "Nasze Sanatorium". Informacja dla osób szukających możliwości wyjazdu samochodem z Lwigrodu: recepcja nie może ujawniać danych ani kontaktu do właścicieli stojących przy obiekcie samochodów. Ewentualne propozycje wspólnych wyjazdów należy zostawiać na tablicy ogłoszeń na I p. obok dużej windy.

Rzeźby Wejście do obiektu Balkony Widok z balkonów