facebook logo

Dajemy zdrowie i dobre wspomnienia

Bez kolejki.

Do recepcji, dyżurki pielęgniarek oraz do lekarza przyjmowane są następujące osoby:

  • kobiety w widocznej ciąży
  • osoby o widocznej niepełnosprawności ruchowej poruszające się o kulach lub na wózku
  • osoby niewidome
  • zasłużeni honorowi dawcy krwi i zasłużeni dawcy przeszczepu – po okazaniu legitymacji
  • inwalidzi wojenni i wojskowi – po okazaniu legitymacji
  • kombatanci i osoby represjonowane – po okazaniu legitymacji

Brak jest możliwości rezerwacji pokoju. Osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny dla przydzielenia dostosowanego do ich potrzeb zakwaterowania.

W czasie rejestracji w recepcji kuracjusze informowani są o przydziale pokoju oraz o godzinie przyjęcia w pokoju pielęgniarek (gabinet 123,124 na I piętrze – patrz schemat). Pielęgniarki zakładają kartę pacjenta, przyjmują skierowanie, mierzą, ważą oraz wyznaczają datę i godzinę wizyty u lekarza. Lekarz przyjmuje w ciągu 24 godzin od momentu przyjazdu, kwalifikuje pacjenta do zabiegów i wypełnia kartę zabiegową. Kartę tę pacjent może odebrać tego samego lub następnego dnia w recepcji i nosi ze sobą na kolejne zabiegi. Więcej szczegółów nt. leczenia można znaleźć w części „Leczenie” poniżej.

Turnus NFZ rozpoczyna się o godz. 1400 i tego dnia wszyscy przyjeżdżający mają zagwarantowane obiad i kolację. Wcześniejsze wejście do pokoju możliwe jest za dodatkową opłatą. Przyjazdy dzień wcześniej możliwe są w miarę wolnych miejsc (prosimy o kontakt z recepcją), za opłatą w wysokości 120 zł brutto (nocleg ze śniadaniem). Godzina rozpoczęcia i zakończenia turnusu wynika z umowy z NFZ.

Jeśli ktoś już się zameldował, a woli poczekać na godzinę 1400 zamiast płacić, może wygodnie usiąść w kawiarni na I piętrze. Może również skorzystać z kawiarni zlokalizowanej na I piętrze.

Rzeźby Wejście do obiektu Balkony Widok z balkonów